Troškinta laukinė antis

Antis, lašiniai, 40g. sviesto, 0,2 lit. gietinės, 0,1 litr. mėsos sultinio, 0,1 litr. raudono vyno, 2-3 kadaggio uogos, pipirų, druskos, ryžių.
Paruošta antispasūdoma, įtrinama pipirais, apvyniojamalašinių skersai supjaustytais gabaliukais ir iš visų pusių apkepama svieste, supilama grietinė, sultinys, vynas, sudedamos sutrintos kadagio uogos ir 20-30 min. troškinama palaistant troškinamu skysčiu. Baigiant nurišami lašiniai, antis gražiai apkepamas. Lašiniai smulkiai supjaustomi ir sudedami į paruošta padažą. Antis supjaustoma porcijomis, užpilama padažu ir patiekiama su virtais ryžiais, bruknių uogiene arba keptais uoboliais ir su raudonu vynu.

   
  Kepta laukinė antis

Sudėtis:
1 laukinė antis,
2 valg. š. sviesto,
1 valg. š. kaparėlių,
1 raugintas agurkas,
3 valg. š. marinuotų grybų,
druskos,
pipirų,
žalumynų.

Marinatui:
2 stiklinės acto,
2 stiklinės vandens,
1 morka,
1 petražolės šaknis,
1 saliero šaknis,
2 svogūnai,
3 lauro lapai,
10 juodųjų pipirų žirnelių,
druskos.

Gaminimas

Marinatui actą sumaišykite su vandeniu, sudėkite susmulkintas morkas, petražoles ir salierą, svogūną, prieskonius ir pavirkite 5-7 minutes.
Išdarinėtą antį marinate palaikykite maždaug 10 valandų, po to pavirkite 2-3 minutes ir kepkite kaip naminę antį. Į išsiskyrusias nuo kepimo sultis pridėkite kaparėlių, supjaustytą raugintą agurką, susmulkintus grybus, pavirkite viską 10 minučių ir šiuo padažu užpilkite iškeptą antį, apibarstykite žalumynais.

   
  Čachochbilis

Ingredientai:
· Antis, ar kitas laukinis paukštis, 1 kilogramas
· Sviestas, 80 gramų
· Svogūnai, 400 gramų
· Pomidorų padažas, 80 gramų
· Baltas vynas, 0.5 stiklinės
· Citrinų sultys, truputį
· Pelerūnas (kietis), smulkintas, 0.5 šaukšto
· Petražolės, smulkintos, 1 šaukštas
· Kalendra, smulkinta, 0.5 šaukšto
· Druska, pagal skonį

Gaminimas:

Paruošta paukštiena supjaustoma porcijomis (su kaulais), pasūdoma ir, pridėjus sviesto, svogūnų ir pomidorų padažo, ištroškinama. Įpilama vyno, citrinos sulčių, įdedama prieskonių. Ištroškinta paukštiena į paduodama su balta duona.

   

A T G A L